12.5 Наша дама на Лурдс бела и сина фиролеин на таблета со полирезин
  • Ново

12.5 Наша дама на Лурдс бела и сина фиролеин на таблета со полирезин

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете го мирот и спокојството на Пресвета Богородица во вашиот дом со оваа прецизно направена фигура на таблети. Облечена во нејзиното традиционално бело возење, таа примами мирни чувства и гледа над вашиот дом. Таа ќе направи одличен додаток на вашиот дом или беше дадена како подарок на семејството и пријателите. Карактеристики : Нашата дама на Лурдес фигура на таблети во затворен простор. Носејќи сина крпа што тече. Молејќи ги рацете споени заедно. Yellowолта роза на секоја нога. Стои на квадратна кафеава основа за стабилност. Прецизно создадени и рачно насликани од квалификувани занаетчии. Димензии : 12.5 "H x 3.25 " W x 3.75 "d. Материјал (и) : Полирезин Пресвета Богородица на Лурдес фигура на таблети во затворен простор. Направено од траен полирезин да трае со години. Изработена и насликана од квалификувани занаетчии.