Кујната за професионална серија 8 Скалопирана нож за леб
  • Ново

Кујната за професионална серија 8 Скалопирана нож за леб

DEN 127.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Врвно остриот германски челик сечило има специјализирани ласерски серации на ласер по целиот раб на ножот, кој обезбедува без напор, прецизна контрола и сечење. Lifeивотот во кујната само се олесни. Ограничена гаранција за живот. ? Трикратна рачка на заниткување? Icetemp зацврстено сечило? Завртки за накит? Не'рѓосувачки челик? Безбедна машина за миење садови.