Ендура-Стоун Тркалезна колона, мазна боја, римски Коринтијан главен град и тосканска база 16 Дијаметар 10 'целосна висина-Сплит во
  • Ново

Ендура-Стоун Тркалезна колона, мазна боја, римски Коринтијан главен град и тосканска база 16 Дијаметар 10

DEN 135.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колоните на ендора-камен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови. Овие колони од комерцијално одделение се совршени и за надворешни и за внатрешни апликации и имаат историски точни архитектонски дизајни и пропорции. Произведено од не-порозен материјал, колоните на ендора-камен се непропустливи на природните елементи како вода, топлина, студ, па дури и инсекти. Топлина/вода/ладна/отпорна на инсекти. Чувството како камен. Апликации за оптоварување, декоративни и пост-обвивки. Историски точни дизајни и достапни опции. Лесна инсталација. Гаранција за доживотно време.