Начин да славиме розови очила
  • Ново

Начин да славиме розови очила

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Начин на славење на овие сјајни очила за очи е мора да има ставка за сите страни. Светлиот сјај трае со часови и е одличен за забави со различна големина и различни прилики, вклучувајќи Ноќ на вештерките, Нова Година и огномет. Само активирајте ги сјајните и поврзете ги пластичните парчиња. Добијте ја оваа ставка за да можете да се издвоите во секое ноќно време. Исто така е одлична безбедносна ставка за активности на отворено. 2 пара розови сјајни очила сјаат 6-8 часа. Содржи две додатоци од 6 инчи и 2 пара пластични додатоци за очила за очи. Супер светло. Одлично за Ноќта на вештерките, огномет и сите страни.