Оптика 2,5-8x тактичко оружје пушки од мин.
  • Ново

Оптика 2,5-8x тактичко оружје пушки од мин.

DEN 1599.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа ставка може да биде регулирана за извоз од страна на американскиот Стејт департмент или Министерството за трговија на САД. Погледнете ја нашата политика за извоз пред да ја поставите вашата нарачка. Одлично одлично тактичко оружје ™ што нема да ве изневери. Прецизноста на прецизноста на MIL-точка ќе овозможи брзо стекнување на целта под која било временска состојба. Целосно мулти-обложена оптика со водоотпорно, пропустливо и отпорно куќиште ќе го направи ова издржлив обем што ќе трае. BSA TW2.5-8 X36 Опсег на тактичко оружје. Дизајнирано специјално за брзо стекнување на целта, инстинктивно и точно дејство. Променлива моќност на тактичкото оружје на пушката со минијатурни пречки.