Аукфа складирање Отоман со метални нозе, столче за нозе со складирање, мебел за дневна соба Правоаголен складирање Отоман, мултифункционално складирање софа столч
  • Ново

Аукфа складирање Отоман со метални нозе, столче за нозе со складирање, мебел за дневна соба Правоаголен складирање

DEN 719.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Може да се користи како продолжение на софата или како простор за складирање во дневната соба и спалната соба. Покрај тоа, може да се користи и како кутија за складирање и мала столица во детска соба за да се организира облека, играчки, книги, ЦД -а, итн. Може да се користи и како столб, столче во кревет, стилски стол, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, столче за чевли, ме или бесплатно. Ставете го пред софата и оставете ги нозете и нозете да се одморат. Дополнителен простор за складирање : Пространа подножје за складирање може лесно да ги задоволи вашите различни потреби. Можете да ја ставите оваа подножје за складирање на крајот од креветот за да чувате дополнителни ќебиња и перници, или како кутија за складирање за кутии за играчки. Совршениот простор за складирање за заштеда на просторот ја прави вашата соба пострашна. Удобниот кадифе и софата се поддржани од метални нозе со три врвови, кои можат да издржат 500 фунти. Може да се собере со вашите пријатели и трае околу 20 минути. Материјална ткаенина : кадифе. Дрвена рамка : еукалиптус. Стапала : Метален хардвер. Боја на нозете : сребро. Големина на производот : 55,9 "x 18.9" x 17.52 ". Нето тежина : 35,3 фунти. Големина на пакување : 56.11" x 19.3 "x 12.6". Бруто тежина : 44,1 фунти.