Изгрејсонце 14,6 x14.6 Квадратен чадор за чадор за чадор за тежина, до песоци од ЛБС, безбеден за внатрешен двор, офсет и кантиливер чадори, тешки полиестер, црна
  • Ново

Изгрејсонце 14,6 x14.6 Квадратен чадор за чадор за чадор за тежина, до песоци од ЛБС, безбеден за внатрешен

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. 14.6 "Плоштад дизајн - Едноставен и удобен - само додадете свој песок 2. дизајниран за 1,5" - 2.0 "бази на чадори, но може да ги искористи основните димензии до 3,0 " лесно 3. додава до 80 bs од Баласт до постојниот штанд за чадори, врз основа на количината на песок додадена 4. Поширок отвор на песок што е полесно за вчитување на песок, затворање на велкро со лесно отворено јазиче спречуваат истурање. 5. Нема протекување, без замрзнување, нема хаос, употреба во цела сезона; Отпорни на вода и отпорни на избледени, лесни за чистење. 14,6 "x14.6" квадратни чадор за чадор за чадор, торба за тежина, до 80 фунти песоци, безбедни за надворешни патио, офсет и кантиливер чадори, тешки полиестер, црна.