Сет на листови со листови
  • Ново

Сет на листови со листови

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете слој на топлина и пријатна удобност во кој било кревет со сетот на листовите на фланелот. Изработена од 100% чиста памучна фланела, овој лист за појавување се чувствува силно меко за супериорна здружение цела ноќ. Овој сет на памучни фланели со машини што може да се мие, е природно дише, испорачува лесна, лесна топлина за време на студените ноќи што го прави пријатното во кревет дополнително удобно. Четкан и дремено за луксузен, кадифен допир, овој сет на фланелен лист има сè што ви треба за да создадете топло и удобно повлекување во спалната соба за просторијата за деца, гостинска спална соба или мастер пакет. Овие екстра-прекрасни постелнина се достапни во повеќе големини и низа бои и забавни отпечатоци за да одговараат на кој било стил. Од изолациска топлина и издржлива мекост, поставениот лист за фланели со главни места ги собира сите најдобри квалитети на добро изработениот кревет за да можете да спиете ноќта. Двоен сет вклучува : рамен лист (66 "x 96"), вграден лист (39 "x 75" x 13 ") и перница (20" x 32 ") Комплетен сет вклучува : рамен лист (81" x 96 "), поставен лист (54 "x 75" x 13 ") и две перници (20" x 32 ") кралица сет вклучува : рамен лист (90" x 102 "), вграден лист (60" x 80 "x 13") и две перници (20 "x 32") Кинг сет вклучува : рамен лист (108 "x 102"), вграден лист (78 "x 80" x 13 ") и две перници (20" x 40 ") опремени душеци до 15 до 15 Инчи Deep Made од 100% Cottonsheet Set Care : Машината беше топла. Tumble Dry Ship. Не бели.