Хартија за сите прилика полиестерска лента со лимон, со ленен допир моно 1800 0,87
  • Ново

Хартија за сите прилика полиестерска лента со лимон, со ленен допир моно 1800 0,87

DEN 191.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Допирот на ленената лента од лента со лента е совршен за додавање на тој посебен допир на секоја декорација на домот или подарок за секоја пригода. На 7/8 во x 50 yd во големина, има бесконечни можности со оваа лента и има и најразлични бои за избор. Ако сте неодлучни, има и различни други ширини за креациите што ги имате на ум. Направено од полиестер со чувство на текстура, оваа светла лента во боја на лимон може да се искористи за тој посебен додаток на проект за шиење или едноставно како пипер на подарок за роденден. Нема никакви грижи за хаос кога станува збор за оваа релативна лента што е обезбедена со количка и го прави лесно расчистување и складирање. Од вашиот сезонски декор за дома, проект за шиење на DIY и потреби за завиткување на подароци, оваа релативна лента е неопходна за да ја имате во вашата занаетчиска колекција! Доверлива боја на лента : лимон. Големина : 7/8 инчи x 50 јарди. Количина : 1/пакет. Оваа едноставна, но елегантна лента со стил, има цврста боја на истакнување. Совршено за украсување предмети за декор, обвивка за подароци, корпи за подароци и многу повеќе.