Уникатни поволни цени сатен свилен плик за затворање перница за вино црвен крал
  • Ново

Уникатни поволни цени сатен свилен плик за затворање перница за вино црвен крал

DEN 159.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење нежно во ладна вода, немојте да се сувате, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2-пакувања сатенски свила пликови за затворање перници за пилиња вино црвен крал изработен од полиестер сатенска свилена ткаенина. Големина на будоар - 12 "x 16"/31 x 41cm. Стандардна големина - 20 "x 26"/ 51 x 66cm. Големина на кралицата - 20 "x 30"/51 x 76cm. Големина на кралот - 20 "x 36"/51 x 92cm. Европска големина - 26 "x 26"/ 66 x 66 cm. Затворање на пликови. Вклучува сет од 2 свилени сатенски перници само, перница не вклучува. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.