Уникатни договори за женски јака од јака со долг ракав плетен фустан
  • Ново

Уникатни договори за женски јака од јака со долг ракав плетен фустан

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен натпревар за вашите потпетици за обичен изглед, лаптопите на изрез ќе ве одржат ладни дури и на топол ден. Повод : Дневно носење, собирање викенди, работа, случајно, датум, црква, капела, итн. -Вистичка ширина на рамото Должина на должина 33 1/8 26 - 14 1/2 - 38 1/2s - - 35 - 28 - 15 - 39м - - 37 - 29 7/8 - - 15 1/2 - 39 1/2 L 40 1/8 33 1/8 16 1/4 40 XL - - 43 1/4 36 1/4- - 17 40 5/8 повеќе стилови, повеќе избори , Ве молиме кликнете овде. Единствени договори за женски јака од јака со долг ракав плетен фустан темно сина S 95% полиестер 5% спандекс. Увезени. Пролет/есен/зима. Редовно вклопување. Долги ракави. Машинско миење ладно со слични бои.