Моника Ринестон ги украси пумпите за платформа за жени
  • Ново

Моника Ринестон ги украси пумпите за платформа за жени

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Различен изглед на класичната пумпа со овие пумпи за платформа. Моника има прекрасни детали за ринестон и сјај преку горните чевли, и небото високо стилото потпетица со скриена платформа за додадена висина. Текстил, сјај, гумена надворешна плоча. 4,75 инчи потпетица, платформа од 1 инчи.