За прв пат вклопувањето на радијаторот се вклопува во Изберете: 2011- Honda Accord SE, Honda Crosstour
  • Ново

За прв пат вклопувањето на радијаторот се вклопува во Изберете: 2011- Honda Accord SE, Honda Crosstour

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Денсо прв пат одговара на Radiatordenso е водечки снабдувач на радијатори на производителите на автомобили на ОЕ низ целиот свет. Производителите се потпираат на нашиот квалитет и иновации да останат на водечкиот раб на технологијата за ладење на моторот. Нашето искуство со ОЕ и знаењето како да обезбедат нашите производи да обезбедат неспоредливи перформанси, сигурност и вклопување. Изведбата на радијаторот е од суштинско значење за правилно ладење и функција на моторот. Конфигурациите на радијаторот на Денсо, резервоарите, теренот на перка, основните димензии и материјалите ги исполнуваат цврстите стандарди на производителот на ОЕ. Сите радијатори на Денсо ги поминуваат нашите строги тестови за издржливост и функции. Како резултат, нашите радијатори даваат сигурни перформанси дури и под најпребирливите услови. Honda Crosstour 4 Cyl 2,4 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.