Озарк патека 1 4 Тркалезна плови
  • Ново

Озарк патека 1 4 Тркалезна плови

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Осигурете се дека сте целосно подготвени за следната експедиција за риболов со тркалезна снимка на плови од Озарк Траил. Овој корисен боб работи за ефикасно да ја задржи мамката кон површината, и подалеку од дното на водите и делува како видлив индикатор за залак кога ќе добиете грицка. Лесната форма на формирање ви овозможува да го закачите плови со леснотија на вашата линија и да се подготвите да се фрлите. Високо пловен, црвениот и белиот дизајн е многу видлив, со што овие плови се сигурни омилени во вашата кутија за справи. Плови од Озарк Трага од Озарк Трага - (6 броење) : Пакетот содржи 6 x Round Snap на плови. Високо видливо црвено -бело формирање. Секој плови мери 1-1/4 in. Високо растојаниот дизајн го задржува мамката на површината на водата отколку на земјата. Визуелно означува кога ќе залакте. Лесно се прилепите на вашата линија. Погодно за употреба од почетници и искусни рибари.