Франциско 49ерс
  • Ново

Франциско 49ерс

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сан Франциско 49ерс бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на фан -продавницата од Фанатици. Лажички врат. Увезени. Официјално лиценциран. 3/4 ракав со должина. Бренд : Брендирани со фанатици. Вметнувања на ракави со контраст. Заоблен полите. Материјал : 50% полиестер/38% памук/12% рајон. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Раширена графика за печатење на екран.