Вајдер, гума од 35lb, тој глувче, сингл
  • Ново

Вајдер, гума од 35lb, тој глувче, сингл

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изградете јачина на вкупно тело со лесна за употреба. Обуката за отпорност е мулти-бенефицијална, помагајќи во вкупната сила, издржливоста, здравјето на коските, согорувањето на калории и нивото на енергија. Достапно во широк спектар на вредности на тежина од 5 килограми до 70 килограми, ова ви помага да креирате ваша сопствена прилагодена тежина поставена за да ја надополни вашата домашна салата (секоја тежина се продава индивидуално). Изберете ја посакуваната тежина за да прилагодите најразлични вежби и корисници на различни нивоа на фитнес. Секоја индивидуална тежина е компактен за ваша погодност, така што можете да ја користите во движење кога патувате. Покрај тоа, секоја тежина зафаќа. Шестоаголната гума завршува на секоја тежина ја спречува вашата тежина. И тоа обезбедува зафат што не се лизга за да можете да ја зголемите вашата рутина за обука на сила без да ја испуштите глувчето. Гума од гума од гума, 35 фунти. - Продадено индивидуално : Хексагонална форма и гума завршува. Спречете ја вашата гира да се тркалаат или под нозете за време на тренингот. Останете уверени дека вашите тегови ќе останат на место кога ќе се чуваат. Делумно затрупана хромирана рачка. Текстурираната рачка обезбедува дополнителна безбедност бидејќи промовира подобар зафат на вашата гира. Практичната конструкција дава дополнителна поддршка, намалувајќи го ризикот од намалување на вашата тежина. Компактна големина за погодност. Користете ги вашите гира дома или земете го кога патувате. Окупирајте минимален простор во вашата домашна салата. Достапно во широк спектар на вредности на тежина. 5 lb., 10 lb., 15 lb., 20 lb., 25 lb., 30 lb., 35 lb., 40 lb., 45 lb., 50 lb., 60 л. одделно. Создадете прилагодено поставување тежина за вашата домашна салата. Модел # : DRH35.