Холивудски машки натпревар назад во боја, џогер шорцеви, големини S-XL
  • Ново

Холивудски машки натпревар назад во боја, џогер шорцеви, големини S-XL

DEN 351.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобноста и стилот одат рака под рака со овие шорцеви за џогер за боја на вратоврска од Холивуд. Изработена во удобна француска ткаенина Тери со меко чувство на рака, овие машки шорцеви имаат опуштена силуета со еластична половината за пријатна вклопување. Совршено за да се занимавате со домашни или целодневни активности, овие холивудски шорцеви за мажи лесно добиваат врвни наплата за вашиот обичен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : Француски Тери Дизајн со меко чувство; Врза за влечење. Машки француски Тери ogогер шорцеви од Холивуд.