PumpOnator - Neosplash Balloon Pack
  • Ново

PumpOnator - Neosplash Balloon Pack

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Pump Onator Neosplash Balloon Pack - Овој сет вклучува 500 биоразградливи балони. Две бои на балон, сина и зелена боја, го олеснува поделбата во тимови. Вклучува две полнила за тапа за лесно пополнување. Возраст 8 и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. • Биоразградливи балони со латекс • Вклучува 500 балони во 2 бои • 2 полнила за тапа за лесно полнење.