Hanes Comfortfit се протега уникатен памук за влечење панталони
  • Ново

Hanes Comfortfit се протега уникатен памук за влечење панталони

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Pant Pant Pant, 2 џебови со рака и 1 пространа карго -пантолона со пенкало. Користената технологија е кул удобност/губење, истегнување, лесна грижа. 32% рециклиран полиестер Ханес удобност се вклопува во унисекс памук за цртање на памук.