Flexible Scrubstar Flexible Stright Panter Pant Pant Cul-On Curbur Pant WD000
  • Ново

Flexible Scrubstar Flexible Stright Panter Pant Pant Cul-On Curbur Pant WD000

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мајчерот за истегнување на рајонскиот пантал ви го дава стилот и удобноста што ви е потребна. Мекиот Понте плетено породилно панел обезбедува удобност и флексибилно вклопување на половината. Единствен карго џеб за носење на сите ваши најважни работи. Loveе ја обожавате меката и флексибилна ткаенина од рајон. Се вклопува породилно. Истегнат и флексибилно на половината. Еден карго џеб.