Brights Prodiana Brights 4. Oz - Elotitos Cubiertos de Vainilla de Colores
  • Ново

Brights Prodiana Brights 4. Oz - Elotitos Cubiertos de Vainilla de Colores

DEN 52.48

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Brights Prodiana Brights се тотално уникатна, шарена и вкусна закуска направена од надуена пченка. Овие празнични закуски од пченка доаѓаат во три светли бои : розова, зелена и жолта боја. Тие имаат сладок, шеќерен вкус што го уживаат и децата и возрасните. Prodiana Co Divertido Maãz Infado de Colores Sabor a vainilla.divertido maãz infado de colores sabor a vainilla.