Keurig Hot Green Mountain Cafe Caramel Caramel Caramel ванила крем k -купови парчиња, - 0. Оз
  • Ново

Keurig Hot Green Mountain Cafe Caramel Caramel Caramel ванила крем k -купови парчиња, - 0. Оз

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Краток опис не е достапен кафе, крем од карамел ванила, парчиња k-купови. Вештачки зачинето кафе. Долго пред да ја земете вашата прва голтка, наоѓаме и печевме највисок квалитет на кафе во светот додека градиме добри односи со земјоделците кои ја растат. Кога нашите клиенти имаат шанса да уживаат во најсвета, најдобро дегустација на кафе, знаеме дека направивме работа за добар ден. Вештачки зачинето кафе. Ова препуштање на кафе без вина ги меша вкусовите на слатката, карамела од путер, тостичен кафеав шеќер и вртливите крем од ванила. Совршено за лесна недела - или кој било ден во неделата. Направено со 100% кафе Арабика. Најдете нè на /Keurig или /Keurig. За контакт со прашања : Keurig Green Mountain, Inc. 1866-901-Brew/1866-901-2739.