Genени Меџик: Кло, одличен подарок за деца на возраст од 6, 7, 8+
  • Ново

Genени Меџик: Кло, одличен подарок за деца на возраст од 6, 7, 8+

DEN 431.04

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Проширете ја колекцијата на играчки на вашата малечка со оваа Bratz Genie Magic Cloe. Се заснова на еден од иконите ликови од франшизата. Клој Братц носи облека со теми од Genени, која вклучува долго, сино разгалено здолниште, бургундско култури со златни акценти и розови чевли. Исто така, доаѓа со ламба Genie, кристална топка, чешел, чевли за одвојување и облека за бонуси. Идеално е за навивачите на Братц и прави прекрасно колекционерско. Bratz Genie Magic, CLOE : Инспириран од филмот „Братц“ „Братц ieени Меџик“. Куклата на Клој Братц доаѓа во облека со теми од Genени, облечена во долго, сино разгалено здолниште, бургундско култури со златни акценти и розови чевли. Вклучени додатоци : Genie Lamp, кристална топка, чешел, чевли за одвојување и облека за бонуси. Кло има на златни обетки, нараквици и ѓердан. Препорачано за возраст од 6 и повеќе години. Идеално за навивачите на Братц. Прави внимателен подарок и колекционер.