Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2667.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Клучни карактеристики и придобивки : 2.4 "Светла QVGA екран LCD екран. Дигитален FM приемник со функции за пауза и запис. Дизајн со „Невидлива“ капацитивна контрола на допир и високо интуитивен графички кориснички интерфејс. Што е вклучено : Слушалки Sandsisk Sansa Fuze+. Слушалки. USB кабел.