Дизни го наоѓа Немо Риф Време време на женските врат за печатење на вратот на вратот
  • Ново

Дизни го наоѓа Немо Риф Време време на женските врат за печатење на вратот на вратот

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа симпатична печатена чистачка се одликува со уметнички дела инспирирани од „Дизни“ и „Пиксар“ го наоѓаат Немо. Координативните бои вклучуваат смирувачки нијанси на сива, Бонди сина и бела боја. Две пространи џебови плус ентериер џеб за да ја држите вашата медицинска опрема. Направено од земја-пријателска, етичка ткаенина со многу истегнување и мека рака. * Современо вклопување * Центар должина на задниот дел (големина мала) : 26 ". * Ексклузивно на * официјално лиценциран производ.