Skените на Skechers Women Gowalk Fle Lucy Bungee Slip-on Comfort Atticer Walking Sneaker
  • Ново

Skените на Skechers Women Gowalk Fle Lucy Bungee Slip-on Comfort Atticer Walking Sneaker

DEN 335.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добијте дополнителен чекор на удобност со Skechers Go Walk Flex. Ова лизгање се одликува со инженерска мрежа горниот дел со ленти за истегнување, дишејќи Skechers, ладен од воздухот Goga Mat (TM) и лесна ултра GO (R) амортизација. Воздушен ладен Goga Mat insole. Систем за чипка на Bungee. Ултра Го. Ортолит ® удобна пена слој за влошка додава долгорочно амортизирање и дишење на високо ниво со 5% рециклирана содржина на гума.