Хановер Седона 4-парчен пресек: лево и десно лежење столици, стол без вооружување и клин
  • Ново

Хановер Седона 4-парчен пресек: лево и десно лежење столици, стол без вооружување и клин

DEN 15519.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секцискиот тросед на Седона има удобност, квалитет и стил што го подобруваат секој преоден простор за дома. Достапно во три конфигурации, обезбедува многу простор за седење, плус удобен конзола со држачи за чаши и USB центар за полнење електроника. Сите комплети вклучуваат моќници за напојување за крајната луксуз и удобност. Секое парче е цврсто конструирано со целосно поставена рамка од тврдо дрво за јачина и издржливост и перничиња од пена од 2,0 густина за долго абење и супериорна удобност. Ткаенината со високи перформанси има оценка за тешки работи и е 100 проценти дише, што ја зголемува удобноста со прилагодување на температурите на телото. Прекрасната завршница со кафеав камен е и разноврсна и стилска, дизајнирана да ја надополни секоја област за живеење. Хановер Седона 4-парчен пресек : лево и десно лепење столици, столче без вооружување и клин : 100 проценти од полиестерска ткаенина што може да дише. Се прилагодува на телесната температура. Погледнете и чувство на кожа по многу прифатлива цена. Цврста мешана рамка од тврдо дрво и иверица. Тестирани за абразија со тешка оценка што надминува 15.000 двојни трки. Боја : Браун камен. Димензии : 160 "l x 40" w x 38 "ч. Модел# sed4pcsectional.