Бела Сонце Луси сос од домати сушена од домати со цели бор ореви, 8. Оз
  • Ново

Бела Сонце Луси сос од домати сушена од домати со цели бор ореви, 8. Оз

DEN 95.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкусете го вкусот на Бела Сонце Луси сос од домати сушен од домати со цели бор ореви. Вистински вкус на Тоскана, овој сос од песто е направен со врвни домати сушени од сонцето, цели бор ореви и пармезанско сирење! Направено со свеж босилек и автентични билки може да се користи како сос од тестенини, сос од пица или натопи. Нашиот семеен рецепт е создаден во полињата богати со вкус на Италија, каде Медитеранската диета е здрав дел од секојдневниот живот. Печатот на одобрување Мед Марк го потврдува нашето учество во уникатно хранливата медитеранска диета, во која има здраво овошје, зрна и, најмногу од сè, зеленчук и маслиново масло. Уживајте во вкусен вкус на Бела Сонце Луси сос од домати сушена од сонце со цели бор ореви. Бела Сонце Луси сос од домати сушена од сонце сос со цели бор ореви, 8,5 мл. Направено со премиум домати сушени од сонцето, цели бор ореви и пармезанско сирење. Спакувано полн со свеж босилек и автентични билки. Може да се користи како сос од тестенини, сос од пица или натопи. Печат на одобрување на Мед Марк. Без глутен. Кошер. Транс-маснотии бесплатно.