Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Срцето со срцев моисанит солитер обетки обетки во стерлинг сребро
  • Ново

Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Срцето со срцев моисанит солитер обетки обетки во стерлинг сребро

DEN 5088.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Топете го своето срце со овие божествени миабела создадени обетки од Моисанит. Монтирани во зрачен Стерлинг Сребрена, тие имаат две отсечени срцеви, 3 поставени од пилиња, создадени моисанитни скапоцени камења (6х6мм) изложени во класична поставка за корпи. Засилени со висока полска завршница, овие обетки што привлекуваат обетки удобно обезбедени со затворање на пеперутки за подолга издржливост. Направете го нејзиното срце да трепере со овие блескави обетки. Направено во сребро. 1-1/2 КТ. Т.Г.В. Создаде Моисанит. Создаден моисанит скапоцен камен. Создаден пресек на Моисанит : срце. Создадена големина на Моисанит : 6x6mm. 3 камења поставени од пронг. Удобно обезбедени со затворање на пеперутки. Обетки за обетки од Solitaire. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.