Одлична вредност органска цела пченица шпагети, 17. мл
  • Ново

Одлична вредност органска цела пченица шпагети, 17. мл

DEN 19.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Органска органска цела пченица шпагети е вашата нова глупак за тестенини. Овој пакет на тестенини пријателски за диети е преполен со протеини и растителни влакна, додека го одржува малку со маснотии и натриум. Гответе ги овие тестенини со шпагети според упатствата што се отпечатени погодно на задниот дел од пакувањето и измешајте со вашата омилена маринара, алфредо или сос од месо за брз и лесен оброк за еден тенџере. Ако барате нешто малку повеќе екстравагантно, направете свој сос, гответе малку зеленчук и сервирајте го сложеното јадење заедно со странична салата за оброк со целосен курс. Јадењето поздраво не мора да биде тешко, да собереш пакет со голема вредност органски цела пченица шпагети. Производите со одлична вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за намирници и домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Органска органска цела пченица шпагети, 17,6 мл : збогатен производ со макарони. Диета-пријателски тестенини. 7g протеини по порција. Само 1 грам маснотии по порција.