Купер откривач на гума T 285 65R S
  • Ново

Купер откривач на гума T 285 65R S

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Во Купер, ние веруваме дека производството на квалитетен производ е клучно за да се обезбеди вашиот мир на умот. Сите гуми на Cooper® се поддржани од стандардна или премиум ограничена гаранција, а избраните производи се поддржани и со 45-дневен тест на патот или гаранција за километража, помагајќи да ви даде мир на умот на патот. Купер откривач A/T3 LT285/65 R17 121 S.