Cradlebaby - топка за обука на лакроза - црвена со лого на бели букви
  • Ново

Cradlebaby - топка за обука на лакроза - црвена со лого на бели букви

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Cradlebaby е едноставно најдобриот начин да добиете повеќе повторувања : лулка, прекинувачи, затајувања, јуки, лажни снимки и лажни додавања. Cradlebaby го зголемува времето и повторувањата на обуката со тоа што ќе ви овозможи да вежбате во затворено или надвор, во секое време. Топчињата со лакроза се тешки и имаат тенденција да ги оштетат предметите што можат да се расипат. Cradlebaby ја задржува топката врзана за стапчето, осигурувајќи дека топката ненамерно нема да оди да лета низ воздухот. Техниките на лакроза сега можат безбедно да се практикуваат во затворено, така што сега нема да бидете ограничени со незгодно време или темнина. Најдобра продажба на боја : Црвена лулка со бели букви и лого Cradlebaby - Најдобрата алатка за работа со стапчиња за секој клучен играч на плеерот : Го зголемува времето за обука. Вежбајте стап работа во затворено или надвор. Гради доверба на терен. Совршен за лулка, фалсификати и затајување. Одлично за индивидуална или групна обука. Совршено и за момчиња и за девојчиња стапчиња. Црвена лента со бело писмо/лого. Бела топка.