Offray 1,5 Светло розов џамбо рик-рак трим, дворови, секоја од нив
  • Ново

Offray 1,5 Светло розов џамбо рик-рак трим, дворови, секоја од нив

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Офрајските трими се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Изберете совршена лента за занаетчиство, украсување, шиење, венци, цветни аранжмани, лакови за коса, завиткување на подароци и многу повеќе. Offray нуди широка палета на бои затоа што знаеме дека наоѓањето трим што е само вистинската боја е клучно за вашите занаетчиски проекти, цветни аранжмани и повеќе. Секогаш можете да најдете креативна употреба за Trim Offray! Без разлика дали вашата страст е занает или шиење, ние нудиме панделка за да ја исполниме вашата комплетна колекција за снабдување со шиење со асортиман на облици. Изберете од широк избор на не-жични бои и текстури што ќе надополнат кој било од вашите проекти за шиење. Ribbon е суштински дел од вашите занаетчиски материјали кога планирате посебен настан. Без разлика дали се справувате со украси, цвеќиња или фаворити, ќе најдете бесконечни намени за лента.