Далас каубои споменик близнак целосен утешител
  • Ново

Далас каубои споменик близнак целосен утешител

DEN 479.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сонувајте за победа на денот на играта додека останувате пријатни во овој официјално лиценциран утешен утешен каубојски во НФЛ Далас. Мери 72 "x 86 " и е идеална тимска декорација за стан или спална соба. Овој полиестер удобник доаѓа со две перници од 20 "x 30 " за да го комплетира сетот. Тој е дизајниран околу омилениот фудбалски тим на сите времиња со лого и бои за да одговара. Овој утешител на НФЛ има тимско лого во центарот со името на тимот и градот под логото. Позадината одговара на примарната боја на тимот за да ви помогне добро да спиете со соништата за првенства во оваа мека и пријатна постелнина. Овој утешител на каубоите во НФЛ Далас е конструиран од 100% полиестерски материјал за дополнителна удобност. Машината е што може да се мие, така што е лесно да се грижи. Доаѓа во најразлични големини на постелнина што го олеснува наоѓањето на оној што ќе одговара на вашите потреби. Перниците се пофалат со слика на шлемот на тимот на неутрална позадина што ќе се вклопи добро во која било просторија. НФЛ Далас Каубои „Споменикот“ близнак/целосен утешител : официјално лиценциран НФЛ „Споменик“ близнак/целосен утешител од северозападната компанија. NFL Comforter мери 72 "x 86". Идеално за кој било стан или спална соба. Се одликува со име на тим, лого и град. Направено од 100% полиестер. Машина за перење. Достапно во Твин-XL, Full/Queen и Twin/Full.