Без граници јуниори со ребрести екипаж со долги ракави, големини xs-xxxl
  • Ново

Без граници јуниори со ребрести екипаж со долги ракави, големини xs-xxxl

DEN 423.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТЕЕ-Рифички! Тоа е чувството кога ќе најдете совршена мета, онаа што ќе ја купите во секоја боја и ќе го облечете. Ниту една ребрести граници не е оној. Мека и свиленкаста, со склопување на криво, оваа мета беше дизајнирана за поставување или носење соло. Одликувајќи се со класичен екипаж, долги ракави и ребрести текстура, сигурно е дека ќе биде loveубов на прво носење. Само на. Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; заоблен полите; свилено чувство. Ребрека екипаж за јуниори од без граници.