Нема графички графички графички мета
  • Ново

Нема графички графички графички мета

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Трендовски слоевит изглед без дополнителен дел? Пријави ме! Без графички графички графикони со кратки ракави со контраст, вметнување со долг ракав, така што изгледа дека носите две кошули, но не сте. Тоа е чист генијалец и нов мора да го имате за вашиот обичен стил. Исклучиво на. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со слоевит. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. Јуниори слоевит изгледаат графички мета од без граници.