Fle Flip Case Case for Samsung Galaxy S Active
  • Ново

Fle Flip Case Case for Samsung Galaxy S Active

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Серијата MPero го комбинираше својот популарен заштитен случај и флип паричник за да создаде прекрасно изработен случај на паричник Mpero Flip Flip. Одликувајќи се со висококвалитетен и издржлив случај на Slimfit, вграден во елегантен кожен паричник со магнетна брава. Случајот Flex Flip Wallet има две слотови дизајнирани да ги држат вашите картички и лична карта, плус внатрешен бонус џеб одличен за складирање на готовина и магнетно затворање за да се обезбеди сето тоа. Затоа, исфрлете го гломазниот паричник или чантата и уживајте во една ноќ на градот! Ако сакате оригинален квалитет со стил, добијте го кутијата за паричник Mpero Flex Flip. Flex Flip Case Case за Samsung Galaxy S5 Active : Изработено од висококвалитетни кожни материјали. 2 слотови за кредитна картичка/лична карта и внатрешен скриен џеб за дополнително складирање. Издржлива внатрешна заштитна обвивка со пристап до сите пристаништа. Обезбедете блиска магнетна размавта за целосна заштита на уредот. Вклучена е одвојлива лента за зглобот.