Remington Fierce Animal Print 1 Керамички стапче за виткање на косата, 1CT
  • Ново

Remington Fierce Animal Print 1 Керамички стапче за виткање на косата, 1CT

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Get your curls faster with Remington Fierce Animal Print 1" Ceramic Hair Curling Wand. Featuring a textured cheetah finish, this product is fierce like you. With a 30 second heatup, 30 heat settings, 350 degree high heat and a heat protective glove, Beе бидете сигурни дека ќе го добиете уникатниот изглед што го сакате. Едноставно завиткајте ја косата околу барел без клип и ослободете се за прекрасни, природни кадрици. Ремингтон жесток животински принт 1 "керамички стапче за виткање на коса : 3/4" -1 "конусна виткање барел. 350 степени висока топлина. 30 Поставки за топлина. Керамички барел. „Предупредување жители на Калифорнија - Предлог 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Ние го даваме следново предлози за Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ ЗА ПРОИЗВОДИ поврзани со оваа страница : Предупредување : Овој производ содржи хемикалии познати на државата Калифорнија да предизвика рак и дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета. За предлогот на Калифорнија 65 : Предлогот на Калифорнија 65 им дава право на потрошувачите во Калифорнија на посебни предупредувања за производи што содржат хемикалии познати на државата Калифорнија да предизвикаат рак и дефекти при раѓање или други репродуктивни штети доколку тие производи ги изложат потрошувачите на такви хемикалии над одредени нивоа на праг. Ние се грижиме за безбедноста на нашите клиенти и се надеваме дека овие информации помагаат во вашите одлуки за купување.