Атлетски работи женски основен спортски градник
  • Ново

Атлетски работи женски основен спортски градник

DEN 455.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Во теретана или пошироко, спортскиот градник на вратот на Атлетските работи е суштински дизајниран со перформанси во умот. Ткаенина за влага и мрежи за дишење ве одржуваат ладни и удобни, без оглед каква е вашата активност. Отстранливи влошки и прилагодливи ленти ви помагаат да ги прилагодите за одлично вклопување. И, дали спомнавме дека и овој градник е супер симпатичен? Вкупна победа за вашиот тренинг или секојдневна гардероба. Исклучиво на. Материјал : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. тип на чаши : отстранливи влошки. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Средно. Затворање : стил на пуловер. Ленти : тенки, прилагодливи ленти за тркачки бек. Карактеристики : ткаенина за влага и задниот панел на мрежата ви помагаат да се одржите ладно, суво и удобно; V-neckline. Мешот назад спортски градник за жени од атлетски дела.