Детска тинејџерска прилагодлива внатрешна лизгање за девојчиња и момчиња трајно осветлување на отворено, предно тркало, бело
  • Ново

Детска тинејџерска прилагодлива внатрешна лизгање за девојчиња и момчиња трајно осветлување на отворено, предно

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Краток опис не е достапен рамка за алуминиум. Трајно пластично скејт тело. Мек внатрешен багажник . Тркала : 72мм, 82А полиуретан. Лежишта : Abec7. Прилагодливи големини за деца/тинејџери - од 7 до 9 американски големини . Комбинација на тројно затворање - ленти, лента за потпетици на велкро и брава за заклучување . осветлете го предното тркало.