DesignArt 'Grey се среќава со жолто апстрактна уметност II' модерна врамена платна wallидна уметност печатење
  • Ново

DesignArt 'Grey се среќава со жолто апстрактна уметност II' модерна врамена платна wallидна уметност печатење

DEN 479.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

"Оваа исклучителна жолта боја се среќава со сива апстрактна уметност II врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наша ликовна уметност со платно печатење се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашата ликовна уметност Гiclee платно отпечатоци се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така Подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт,. Лесно е да се обеси "Ова печатење на платното е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.