СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Грасен океански брег хоризонт Фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Натан Ларсон
  • Ново

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Грасен океански брег хоризонт Фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење

DEN 911.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 21 x 1,7 x 17 преголема : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : хоризонт ; Небо; природа; на отворено; сценографија; трева; пејзаж; вода; плажа; море; крајбрежје; брег, фотографија. Дизајн од Натан Ларсон.