Адаптер за слушалки на EHS EHS
  • Ново

Адаптер за слушалки на EHS EHS

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

VTech EHS101 EHS101 EHS Адаптер за слушалки Овој адаптер за слушалки EHS101 EHS е одлична ставка за телефонски слушалки по намалена цена под 80 долари што не можете да ги пропуштите. Адаптер EHS. Компатибилен со главните брендови како Alcatel (R), Avaya (R), Cisco (R), Fanvil (R), Grandstream (R), NEC (R) и Shortel (R) IP -десфони. Корисникот може лесно да ги поврзе своите слушалки VTech (R) со нивниот биро телефон. Контролата на повик му овозможува на корисникот да ја прилагоди јачината на звукот, да не се одговорат и да одговорат/крајните повици од нивните слушалки.