Подобриот чип чип ротквица Чиа, 6. Оз
  • Ново

Подобриот чип чип ротквица Чиа, 6. Оз

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ротквица чиа цело зрно чипс се подобри чипче [свежи мешавини] свежи, едноставни состојки само вкус подобро. Затоа решивме да го направиме овој ротквица чиа чип со мешање на свежи ротквици, лук и чиа семе во секој чип на цело зрно. Звучи лудо, нели? Нема лажен вкус тука. Вистински вкус. Свежи состојки. Состојните состојки ги прават најдобрите закуски, овие чипови со цело зрно се направени со мешавина од права од фармата, свежи ротквици и лук, со попрскување на семе од чиа. Уживајте во нив веднаш од торбата или спарете ги со вашиот омилен хумус. Свежите ротквици што ги вриеме и се мешаме во секој чип одат од фарма до чип во рок од една недела. Подобри чипови направени со свежи, здрави состојки што можете да ги видите и Вкус. Нема лажен вкус на прашина или вкус на вкус на пупка тука! Подобриот чип чип ротквица чиа, 6,4 мл (пакет од 12).