Mirage Marsden Mint Damask позадина
  • Ново

Mirage Marsden Mint Damask позадина

DEN 543.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шармот на свежо крем де мента додава извонредна нијанса на wallsидовите, стручно дизајниран со цветање на свила. Оваа убава позадина на Дамаск дизајнира луксузен и регален воздух за декор. Незавиден цврст лим винил материјал; 10.4-во повторување, директен натпревар; Чиста може да се избрише и може да се опише; 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.