Време и време женски долги ракави вратоврски вратот на вратот
  • Ново

Време и време женски долги ракави вратоврски вратот на вратот

DEN 319.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете малку трендовски стил во вашата гардероба со ова време и TRU врзан врат на вратот со долги ракави. Мека со текстуриран ткаен дизајн за целодневна удобност, оваа лесна блуза има детали за само-вратоврска на предната страна за елегантен и моден изглед. Лабавата вклопување во времето и врвот на Tru ве одржува слободно да се движите, додека V-вратот и симпатична полна полна ја комплетираат блузата без ракави. Овој врв е достапен во најразлични разновидни бои за да одговара на вашето расположение за денот. Може убаво да се спари со омилениот пар фармерки, смел ѓердан и неколку потпетици или чизми за шик ансамбл. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и време женски долги ракави вратете го вратот на женската блуза. Вратоврски врат. Копче надолу предниот дел. Достапно во разновидни бои. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладен, нежен циклус со слични бои, користете само белило на не-хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо на обратно.