Theенски и женски плус вафли термички екипа за долна облека на врвот на екипажот
  • Ново

Theенски и женски плус вафли термички екипа за долна облека на врвот на екипажот

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разговарајте за разноврсна термичка кошула со двојна функција за есен и зима! Овошје на разбојната женска вафла термичка екипа за долна облека е екипажот за ладно време. Без разлика дали вашата желба е да останете прицврстени под дебели и бујни постелнини, канализирајќи го вашиот внатрешен мечка, или чешате да ја започнете следната борба за снежни топки, време е да ја засилите вашата гардероба и да ги исфрлите оние слаби кошули што нема да траат еден Вечер на затоплување пред огништето. Со плодот на разбојната женска вафла термо екипаж на екипажот на долна облека, добивате мека четкана, надвор од износот, ткаенина што претставува мекост и удобност на следното ниво. Кошулата? Äес ребрести манжетни со спандекс непречено се наоѓа на зглобот, само доволно затегнат за да го задржите студениот воздух. Неговата конструкција на вафли се претвора во подобра апсорпција. Спарен со технологија за влага за влага, врвот ќе ве одржи суви и удобни во текот на играта во затворен или на отворено. Ракајте ја кошулата во кревет или слој нагоре во текот на денот; Можете да го мешате и да одговарате на вашиот плод на разбојната женска вафли термичка екипа за долна облека на кој било начин на кој начин ви се допаѓа! Достапно и како сет за појавување, исто така. Овошје на разбојната женска вафла термичка екипа за долна облека Топ : Меко-четкан вафли ткаенина20% памук/ 80% полиестеми, опремени со мерач на мерач : мерач на екипажот на екипажот на ладното ладил, со подобра ремензија на екипажот.