Пријатен врвен врв на вратот на женски врат, плетен врв на врвот
  • Ново

Пријатен врвен врв на вратот на женски врат, плетен врв на врвот

DEN 335.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Tunенски печатен тркалезен врат со долги ракави Туника, плетена слатка шема низ целиот свет и детални детали од двете страни, оваа плетена должина на туника е совршена за лежење. Носете го со слаби фармерки или хеланки. 95% полиестер, 5% спандекс. Тркалезен врат. Долги ракави. Разгалени страни. Тркалезно полите. Модел : Флорал, Боути, стапалки, новини и принт на змија. Врвот на жените. Машинско миење внатре. Моделот носи во големина S (висина : 5'8 ", Градите : 34 1/2 инчи, половината : 26 инчи, колк : 37 инчи). Графикон за големина на тело (во инчи) големина градите на градите -Вистичар - Ширина на рамото - 33 - 25 14 3/4s - 35 - 27 15 1/4m 37 - 29 15 3/4 L - 40 - 32 16 3/8xl - 43 - 35 - -17.