Туника за време и трајно со долг ракав
  • Ново

Туника за време и трајно со долг ракав

DEN 255.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте ја облеката стилска, но минимална со овој женски долг Долман ракав плетен туничен врв од време и TRU. Направено од мека и супер-весела ткаенина од мешавина на модел, овој врв ќе ве одржува удобно без разлика дали сте активни или легнувате наоколу. Дизајнот со цврста боја овозможува лесна мешавина и совпаѓање, додека збир на ракави на Долман и детали за странични детали создаваат ласкава силуета. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Longенски долг Долман ракав плетен туничен врв : 67% модал, 28% полиестер, 5% спандекс. Мека ткаенина плетена ткаенина. Туника на врвот. Ракави на Долман. Детали за страничен отвор. Дизајн со цврста боја. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.