Бринли Ко.
  • Ново

Бринли Ко.

DEN 706.24

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рок на најжешкиот тренд оваа година во чизми на глуждот од страна на Бринли Ко. Овие чизми со потпетици нагласуваат меки велур на велур, кои се издигнуваат право на глуждовите со класичен дизајн на предната чипка. Faux woodgrain стапала и наредени чаки потпетици додаваат стилски контраст за да го завршите изгледот. Суптилното врвно зашивање создава разноврсен дизајн на овие чизми со високи потпетици, за да се создаде идеален додаток кој може да се облече со најразлични врвови или панталони и здолништа и да се носи за тој изглед на тренд во секоја пригода. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.